Marian Zawadsky Tilgmans keramik

518056

MARIAN ZAWADSKY, golvvas, 1950-tal, Tilgmans keramik,
signerad Wastroje Stämmningar Marian 1957, höjd 51 cm

Belysning, Golvlampor

Rum 7, Hylla 2

Budhistorik (9 bud)
3799418
3799685
3799418
850
3797055
3797055
500

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.