Claude Gaveau färglitografi

518050

CLAUDE GAVEAU (Frankrike, född 1940): Stilleben, signerad Gaveau, numrerad 147/150, färglitografi, ca 54x70 cm

Claude Gaveau färglitografi

Budhistorik (5 bud)
3798303
500
3803512
450
3798303
3803510
3798303

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.