Sänggavel 1800-talets

518048

SÄNG, 1800-tal, nyrokoko, mahogny skuren trädekor, totalhöjd 146, totallängd 207 cm

Fanerbortfall, slitage, avslag

Möbler, Övriga möbler

Rum 5

Sänggavel 1800-talets

Budhistorik

2018-02-06 kl 16:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.