Fat

518045

FAT / VÄGGFAT, delvis glaserad keramik, signerad, längd ca 65x47 cm

Nagg

Keramik/Porslin

Rum 7

Fat

Budhistorik (19 bud)
3801311
1 700
3800400
1 600
3800400
1 400
3801089
1 300
3800400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.