Röllakan matta

518044

MATTA, Sverige 1950-60-tal, röllakan, signerad UL, ca 242x164 cm

Mattor/Textilier

Röllakan matta

Budhistorik (18 bud)
3807787
4 200
3807928
3807787
3 600
3807903
3 400
3807787

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.