Mats Hådell

518041

MATS HÅDELL (född 1958): Björn, signerad Mats Hådell, olja på duk, ca 99x64 cm

Fack 45

Mats Hådell

Budhistorik (14 bud)
3801376
3799914
3801375
1 900
3799914
1 800
3801373
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.