David Larsson

518039

DAVID LARSSON (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 78/250, färgserigrafi, 70x70 cm

Fack 18

David Larsson
Budhistorik (7 bud)
3801356
550
3800659
500
3801355
500
3800659
450
3795785

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.