Bert Håge Häverö litografi

518036

BERT HÅGE HÄVERÖ (född 1932): Motiv från Skansen, litografi, signerad samt numrerad, Bert Håge Häverö, 345/360, ca 55,5x73,5 cm

Fack 24

Bert Håge Häverö litografi
Budhistorik (7 bud)
3801070
3801065
700
3801018
500
3796916
450
3796751

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.