Snidade träfigurer

518034

TRÄFIGURER, 1900-tal, 11 st, skulpterade, snidade och bemålade, flera monogramsignerade, höjd 10-20,5 cm

Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Snidade träfigurer

Budhistorik (16 bud)
3802262
1 400
3800410
1 300
3799969
3792279
3792077

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.