Arthur H Davis oljemålning

518033

ARTHUR H. DAVIS (1800-tal): Båtar på land, signerad och daterad Arthur H Davis 21 aug-90 at Tenby, olja pannå, ca 32x23 cm

Konst, Äldre måleri

Arthur H Davis oljemålning

Budhistorik (4 bud)

3800840
3799951
3794200
3794197

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.