Carl Brandt pastell

518024

CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap, signerad och daterad, C. Brandt -98, pastell, ca 36x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 9

Carl Brandt pastell
Budhistorik (7 bud)
3795004
3791068
3791055
3791053
3791052
600

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.