Peter Nyborg Komposition

518023

PETER NYBORG (Danmark, född 1938): "To Raven Ireland", komposition, signerad a tergo, daterad 2017, olja på duk, ca 112x63 cm

Peter Nyborg Komposition

Budhistorik (18 bud)
3801238
4 200
3801239
3801238
3 800
3801237
3 600
3801235
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.