Fällbord 1800-tal

518017

FÄLLBORD, 1800-tal, rektangulär skiva i rotfanér, bemålat centralben med tredelad fot, höjd nedfälld ca 76, 89x88 cm

Slitage, fanerbortfall, senare lackerad skiva med sprickor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Fällbord 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3801312
3801249
3796197

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.