Plåtleksaker Wilesco

518009

WILESCO, Tyskland, plåtleksaker, 3 st., i form av arbetare vid press, såg och slipmaskin, modellnr M73, M74 och M75, höjd ca 10-11 cm

Slitage, bucklor

Leksaker, Diverse

Baltzarsgatan 6, Malmö

Plåtleksaker Wilesco

Budhistorik

2018-02-06 kl 15:06
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.