Gripsholmsfåtöljer 1 par

518008

GRIPSHOLMSFÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, gråmålade, vit klädsel, 2 löextra lösa kuddar medföljer, sitthöjd ca 47 cm

Bruksslitage, renoverade

Möbler, Fåtöljer

Rum 19

Gripsholmsfåtöljer 1 par

Budhistorik (24 bud)
3801218
6 400
3801241
6 200
3801218
6 000
3801236
5 800
3801218
5 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.