Soffbord 1950-tal

518002

SOFFBORD, 1950-tal, teak, med tidningshylla, höjd 56 cm, 125x60 cm

Repor, fläckar

Möbler, Soffbord, sidobord

Baltzarsgatan 6, Malmö

Soffbord 1950-tal

Budhistorik (19 bud)
3801125
1 700
3798954
1 600
3798636
3798953
3798636
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.