Karl Erik Ekselius soffbord

517985

KARL ERIK EKSELIUS, soffbord, ek, 1900-talets senare del, JOC möbler Vetlanda höjd 56, 125x80 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

Karl Erik Ekselius soffbord

Budhistorik

2018-02-06 kl 14:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.