Väggarmaturer Falkenbergs Belysning

517984

FALKENBERGS BELYSNING, väggarmaturer, 1 par, 1900-talets andra hälft, ledad arm i mässing, skrärm i plast, skärmens diameter ca 20 cm

Skärmarna med smärre bucklor

Belysning, Vägglampor

Rum 7

Budhistorik (8 bud)
3801114
750
3800489
700
3800489
500
3800280
450
3799189

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.