Spegel Claës Hultberg Stockholm

517971

SPEGEL, Claës Hultberg Stockholm, 1900-tal, förgylld träskulpterad dekor, 103x46,5 cm

Speglar

Rum 12

Budhistorik (22 bud)
3800964
5 200
3800912
5 000
3800962
4 800
3800912
3 400
3800229
3 200

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.