Bokhyllor med skåp

517967

BOKHYLLOR MED SKÅP, 1 par, 1940-tal, delvis bemålad furu, tvådelade, höjd 184, bredd 96 cm, nyckel medföljer

Färgfläckar, repor, slitage

Möbler, Hyllor

Drottninggatan 36, Malmö

Bokhyllor med skåp

Budhistorik (18 bud)
3805367
3 800
3805355
3 600
3805365
3 600
3805355
3 400
3805363
3 200

Slutpris SEK:
3 800
364 EUR, 428 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.