Hamnmotiv oljemålning

517961

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Hamnmotiv, bär signatur E van Kort, olja på pannå, ca 45x50 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (7 bud)
3800834
3800549
700
3799904
650
3799720
600
3795286

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.