Monterskåp Frankrike

517958

MONTERSKÅP, Frankrike, oktagonalt, invändig belysning, hyllplan med snurrfunktion, på hjul, etikettmärkt Bijouterie Leconte, höjd ca 180, 53x53 cm

Funktionstestad, brukslitage, smärre ytskador, nyckel saknas, ej låst

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Monterskåp Frankrike

Budhistorik (17 bud)
3800960
3 800
3800992
3 600
3800960
3 200
3800987
3 200
3800960
2 400

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.