Bruno Hoppe oljemålning

517956

BRUNO HOPPE (1859-1937): Porträtt av Oscar I, kopia efter Gertfner, bär påskrift a tergo, olja på duk, 81x66 cm

Proveniens: Frötuna gård, Oscar Bernadotte

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 3

Bruno Hoppe oljemålning

Budhistorik (27 bud)
3800719
3 800
3800983
3 600
3800719
3 400
3800949
3 200
3800719

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.