Brasställ 1800-tal

517942

BRASSTÄLL, 1800-tal, brons/mässing, längd ca 102 cm

Skador, delar saknas

Diverse

Rum 7

Brasställ 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3799184
450
3795034
3794639
3791798

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.