Jockum Nordström färglitografi

517939

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 173/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Grafik

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (4 bud)

3797989
4 200
3784780
3784618
3 400
3784491
3 200

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.