Samovar

517938

SAMOVAR, saltglaserad stengods, Numa Peterson, Stockholm, 1800-talets andra hälft, höjd ca 40 cm

Lock med invändigt nagg, bruksslitage

Diverse

Rum 7

Samovar

Budhistorik (5 bud)
3799856
500
3799789
450
3799789
3785337
3784910

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.