Stol teaterrekvisita

517937

STOL, teaterrekvisita, trä och färgat konstläder, hjulförsedd, baktill med monogram i guld, "LV", bredd 102, djup 122, höjd 155 cm

PROVENIENS:
Enligt uppgift från Stadsteaterns uppsättning av tre musketörer

Slitage, skador

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Stol teaterrekvisita

Budhistorik

2018-02-05 kl 19:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.