Akvarell

517934

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Flicka med druvor, monogramsignerad RP, akvarell, ca 19x12,5 cm

Akvarell

Budhistorik

2018-02-05 kl 21:18
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.