Oljemålning 1 par

517933

OIDENTIFIERAD KONTSTNÄR (17/1800-tal): 1 par Sydlänskt landskap, olja på duk, ca 27x35 cm vardera

Omfattande krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Oljemålning 1 par

Budhistorik (11 bud)
3799777
3799525
1 900
3799329
1 300
3798606
3797260

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.