Oljemålning 1800-tal

517931

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Man vid bord, monogramsignerad och daterad CHM 84, olja på pannå, ca 27x20 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3799248
3798504
3798218

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.