Oljemålning

517930

HANS PETER ENGMANN (1879-1938): Segelbåtar i månljus, signerade H.P. Engmann, olja på duk, ca 25x40 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Oljemålning

Budhistorik (17 bud)
3795828
5 000
3799897
4 800
3795828
4 600
3799895
4 400
3795828
3 800

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.