Anders Altzar olja

517929

ANDERS ALTZAR (1886-1939): Insjölandskap, signerad, olja på duk, 49x60 cm

Tavelvagn 3

Anders Altzar olja

Budhistorik (1 bud)

3792121
2018-02-01 16:50:01

2018-02-06 kl 13:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.