Harry Wichmann olja

517928

HARRY WICHMANN (1916-1993): Torgbild, signerad och daterad Wichmann -55, olja på pannå, ca 60x90 cm

Harry Wichmann olja

Budhistorik (1 bud)

3799415
2018-02-05 17:21:27

2018-02-05 kl 20:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.