Pelle Havne

517926

PELLE HAVNE (1893-1935): Fjällvärld, signerad Pelle Havne, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 22x33 cm

Fack 27

Pelle Havne

Budhistorik (1 bud)

3796476
2018-02-04 00:14:07

2018-02-05 kl 20:15
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.