Spegel med spegelbord

517922

SPEGEL med SPEGELBORD, Karl-Johan stil, lackerad mahogny med fanerad rot, spegelns mått 192x94 cm, bordets höjd 78 cm, 94x48 cm

Bruksslitage, ställvis nednött lack

Speglar

Rum 9

Spegel med spegelbord

Budhistorik (20 bud)
3803118
3803117
3803114
1 900
3803113
1 800
3803099
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.