Korg Kina 1800-tal

517921

KORG MED LOCK, rotting samt trä, Kina, 1800-tal, bemålad i svart, höjd ca 23, 46x30, höjd inkl. hänkel ca 42 cm

Lagningar, slitage

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7

Korg Kina 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

3798051
3785429
3784913

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.