Karl Dörfler oljemålning

517920

KARL DÖRFLER (1900-tal): Rokokomän vid bord, signerade Karl Dörfler München, olja på duk, ca 55x80 cm

Duklagning

Konst, Äldre måleri

Karl Dörfler oljemålning

Budhistorik (2 bud)

3793429
3788209

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.