Ulrica Hydman Vallien

517919

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, HC, färglitografi, bladmått ca 65x48 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (4 bud)

3805325
450
3804530
3804528
3801964

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.