Ulrica Hydman Vallien

517918

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm

Oramad

Ulrica Hydman Vallien
Budhistorik (1 bud)

3804068
2018-02-07 18:59:30

2018-02-07 kl 20:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.