Madeleine Pyk Provence

517916

MADELEINE PYK (född 1934): "Restaurant La Campanette" ur mappen bilder från Provence, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x49 cm

Oramad

Madeleine Pyk  Provence
Budhistorik (18 bud)
3799686
1 300
3799703
3799686
3799702
3799686
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.