CF Reuterswärd färglitografier

517915

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): (3) "Games: Game on yellow, Game on Blue, Game on red", monogramsignerade CFR, färglitografier, numrerade 42/1500, bladmått vardera ca 61x45 cm

Oramade

Konst, Grafik, Nutida

Budhistorik (10 bud)
3799326
3798320
950
3796971
900
3796964
850
3796226

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.