Ulrica Hydman Vallien färglitografi

517914

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, HC, färglitografi, bladmått ca 65x48 cm

Oramad

Budhistorik (5 bud)
3800944
3800901
600
3800725
3799484
3799483

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.