Ulrica Hydman Vallien färglitografi

517913

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm

Oramad

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (15 bud)
3799482
3799497
950
3799482
900
3799496
850
3799482

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.