Peter Dahl färglitografi

517912

PETER DAHL (född 1934): "Afton i parken", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm

Oramad

Peter Dahl  färglitografi
Budhistorik (16 bud)
3799057
1 400
3799054
1 300
3799055
3799054
3799027

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.