Jockum Nordström

517911

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Jag följer foten", signerad Jockum, 217/250, litografi, bladmått ca 60x85 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida, Diverse

Jockum Nordström
Budhistorik (4 bud)

3799812
3 200
3792668
3784490
2 800
3784488

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.