Fiskkorg Kina

517908

FISKKORG, rotting, Kina, 1900-talets början, beslag i metall, höjd ca 37, 37x27 cm

Slitage, bortfall

Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 7, Hylla 6

Fiskkorg Kina

Budhistorik (14 bud)
3799133
950
3796687
900
3792907
850
3795892
3792907
750

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.