Sören Christian Bjulf oljemålning

517907

SÖREN CHRISTIAN BJULF (Danmark, 1890-1958): Motiv från Nyhamn, signerad, olja på duk ca 68x90 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 1

Budhistorik (21 bud)
3812228
5 000
3810949
4 800
3810949
3 600
3812175
3 400
3810949
3 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.