Glasservisdelar Kosta Odelberg Junior

517906

KOSTA, selterglas 8 st, "Odelberg Junior", 1900-tal, slipad och graverad dekor av fasetter och romber samt förgylld dekor, höjd ca 9 cm

Glas, Servisglas

Budhistorik (22 bud)
3799095
1 700
3799059
1 600
3798969
3798968
1 400
3798949
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.