Collier silver

517898

COLLIER, silver, 6 fasettslipade ljusa safirer totalt ca 8,00 ct samt mindre fasettslipade vita safirer, carmosémodell, längd 41 cm, vikt ca 24,4 g

Fertalet stenar med skador, hack och fasettslitage

Guld/Smycken

Collier silver

Budhistorik (7 bud)
3798878
3796397
1 400
3795703
1 300
3795702
450
3795701

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.