Takarmatur mässing

517869

TAKARMATUR, mässing, 1900-talets mitt, 16 ljuspunkter, dekor i fom av tulpaner, höjd ca 75 cm

Slitage

Belysning, Taklampor

Takarmatur mässing

Budhistorik (14 bud)
3799957
4 400
3798274
4 200
3798250
3798273
3 800
3798250
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.